ביום שני, 26 בספטמבר 2011, השיק מוזאון ישראל, בעזרת הטכנולוגיה של גוגל, אתר ובו חמש מתוך שמונה מהמגילות הגנוזות שלנו ברזולוציה מדהימה עם יכולות חיפוש, תרגום ושיתוף. http://www.youtube.com/watch?v=5rYj_0foJYA.
ביום שני, 26 בספטמבר 2011, השיק מוזאון ישראל, בעזרת הטכנולוגיה של גוגל, אתר ובו חמש מתוך שמונה מהמגילות הגנוזות שלנו ברזולוציה מדהימה עם יכולות חיפוש, תרגום ושיתוף. http://www.youtube.com/watch?v=5rYj_0foJYA.