About the Museum
בית יגאל אלון הוקם בשנת 1986 כחלק מהעמותה להנצחת מורשתו של יגאל אלון: המצביא, המדינאי, אדריכל חברתי במדינת ישראל ואיש הקיבוץ. תפיסת עולמו וערכיו של אלון מהווים השראה לפעילות העמותה במספר שדות מרכזיים: שדה החינוך והחברה – מרכז חינוכי ותוכניות מיוחדות ארוכות טווח, שדה עיצוב הזיכרון הלאומי – מוזיאון ותכנית "שימור לדורות" ושדה שיתופי הפעולה בקרב אזרחים, ארגונים וקהילות המזדהות עם מטרות העמותה.
Information
![](/themes/icom/images/icon1.png)
![](/themes/icom/images/icon2.png)
![](/themes/icom/images/icon3.png)
![](/themes/icom/images/icon5.png)
![](/themes/icom/images/icon6.png)
![](/themes/icom/images/icon8.png)
![](/themes/icom/images/icon9.png)
![](/themes/icom/images/icon10.png)
![](/themes/icom/images/icon1.png)
שעות פתיחה
ימים א' עד ה' – 8:00 עד 17:00.
שישי-שבת – לקבוצות של מינימום 20 משתתפים בתיאום מראש בלבד.
בואו להינות מסיור המתחיל באוויר הפתוח בנופה של הכנרת הקסומה, מהתערוכות המתחלפות ומתצוגות הקבע.
![](/themes/icom/images/icon3.png)
טלפון
04-6727700
![](/themes/icom/images/icon5.png)
כתובת המוזאון
קיבוץ גנוסר
![](/themes/icom/images/icon6.png)
דואר אלקטרוני
![](/themes/icom/images/icon8.png)
חניה
Yes
![](/themes/icom/images/icon9.png)
גישה לנכים
כן
![](/themes/icom/images/icon10.png)
מסעדה
כן