![ערכות](/sites/default/files/styles/width_767/public/2023-10/391611770_812130230917148_8765294513480641519_n.jpg?itok=c6Kq5lqS)
בעזרת מתנדבים ועובדי המוזאון הוכנו יותר מ-100 ערכות יצירה, הערכות האלה יישלחו כתרומה למשפחות וילדים שפונו מבתיהם בזמן המלחמה.
אבל עבודתנו עוד לא הסתיימה - ואנחנו נמשיך לעבוד ולהכין ערכות נוספות!
כדי להמשיך בפעילותינו נשמח לתרומות - קטנות וגדולות - של ציוד יצירה. מעוניינות ומעוניינים להצטרף לאריזה? אנחנו מחכות ומחכים לכם בכניסה למוזאון נחום גוטמן לאמנות, בין השעות 10:00 ל-13:00. עמדת האריזה ממוקמת בצמוד למקלט של המוזיאון.
אנחנו מודים מקרב לב ליוחי אלוש על עיצוב חוברת הצביעה, ל-א. אורן הפקות דפוס בע"מ על הדפסת החוברות, לליגרף על תרומה של ציוד יצירה ולשכנות מנווה צדק - יעל, עלמה, אביתר ונור שסייעו בהכנת הערכות היום