![הרצאת אוצר](/sites/default/files/styles/width_767/public/2023-10/%D7%A2%D7%91%D7%A8-%D7%94%D7%95%D7%95%D7%94-%D7%A2%D7%AA%D7%99%D7%93-%D7%91%D7%9E%D7%98%D7%91%D7%A2%D7%95%D7%AA-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C_%D7%90%D7%AA%D7%A8-1.jpg?itok=8yQghYM3)
יום ראשון ה 22.10.23 בשעה 18:00
הרצאה מרתקת של ד״ר יואב פרחי, אוצר ביתן קדמן למטבעות ומזכיר החברה הנומיסמטית בישראל ויו”ר סניף תל-אביב, על הקשר בין המטבעות היהודים בעת העתיקה למטבעות של מדינת ישראל. על ראשית הטביעה בכלל ואודות מטבעות היהודים בעת העתיקה בפרט. בהרצאה תינתן סקירה של הסדרות שטבעה מדינת ישראל מ-1948 ועד היום, ונראה מה מקורם והקשרם של הסמלים שנבחרו להופיע על המטבעות.
להרשמה יש ללחוץ בקישור